motobolas

Loading...

2011 m. birželio 12 d., sekmadienis

2011.06.11. Kretingos MILDA-Minsko ZARIA

Rungtynių rezultatas 6:1 Kretingos MILDOS komandos naudai.Rungtynes MILDOS komanda pradėjo agresyviai ir netrūkus pasiekė teigiamų rezultatų.Pirmą įvartį gražiu smūgiu pasiekė komandos kapitonas R.Žiubrys.Netrukus dar vieną įvartį į varžovų vartus įmušė M.Večerskis.Antrą kėlinį įvaržovų vartus kamuolį pasiuntė E.Steckis.Tačiau netrūkus pasižymėjo ir svečiai,kurie po netikėtos atakos nuginklavo Mildos komandos vartininką R.Alseiką.Tai ir buvo vienintelė šio vartininko klaida per šias varžybas,kuriose jis ir vėl demonstravo puikų žaidimą.Trečią rungtynių kėlinį dar trys įvarčius į varžovų vartus pasiuntė R.Žiubrys.Galutinis rungtynių rezultatas 6:1 .Reikia pažymėti,kad MILDOS komandai vis dar trūksta susižaidimo,atlikta daug nereikalingų ir neparuoštų smūgių į varžovų vartus,ko pasėkoje prarandami kamuoliai ir varžovams suteikiama galimybė atakuoti,nors bendras vaizdas klostosi į gerąją puse irkuo tolyn komanda tikriausiai įsivažiuos.
Po šių rungtynių MILDOS komanda vėl išvyksta dvejoms rungtynėms į Baltarusiją.Kretingos motodrome MILDA matysime liepos 9 dieną,draugiškose rungtynėse su Vokietijos klubu.