motobolas

Loading...

2011 m. birželio 4 d., šeštadienis

VARŽYBOS

2011m.gegužės 6 d.Ukrainoje,Kretingos MILDOS motobolininkai, pradėjo atviro Baltarusijos motobolo čempionato varžybas su Ukrainos Kirovsko ANTRACITO komanda.Kretingos MILDOS motobolininkai po pirmų dvejų kėlinių pirmavo 2:0.Tačiau trečią varžybų kėlinį MILDOS komanda sugebėjo į savo vartus praleisti trys sausus įvarčius ir varžybas teko pralaimėti rezultatu 3:2.Pasak MILDOS komandos žaidėjų ir trenerio prie Ukrainos komandos pergalės ypač prisidėjo vietinių teisėjų brigada,kurie labai palaikė savo miesto komandą,ir ypač trečią kėlinį.Belieka tikėtis,kad revanšą Kretingiškiai pasieks Kretingoje,atsakomosiose varžybose.Po šių varžybų Kretingos MILDOS komanda gegužės 8 d. taip pat Ukrainoje žaidė su Voznesensko VOSHODO komanda.Šios rungtynės Kretingiškiams susiklostė geriau ir pergalę šventė Kretingos MILDOS komanda,kuri varžybas laimėjo 2:0.
           Gegužės 14 d. Kretingos MILDA žaidė taip pat išvykoje su Skuodo BARTUVOS komanda.Varžybas, kaip ir buvo tikėtasi laimėjo Kretingiškiai,rezultatu 5:0.Tačiau liūdna naujiena,Kretingos MILDOS komandos žaidėjas Eduardas Steckis per varžybas užsidirbo raudoną kortelę.O tai reiškia,kad per varžybas su praėjusių metų čempionais LUNINEC komanda,E.Steckis už uždirbtą raudoną kortelę turės praleisti rungtynes.