Loading...

2011 m. liepos 24 d., sekmadienis

SANKCIJOS MILDOS KOMANDAI

DĖMESIO

Baltarusijos motobolo federacijos sprendimu,už grubų ir nesportinį elgesį teisėjų atžvilgiu,varžybose tarp Minsko ZARIA ir Kretingos MILDOS (2011.liepos 23 d.)Kretingos MILDOS žaidėjas Eduardas Steckis,diskvalifikuotas  iki 2011 m. sezono pabaigos ir salyginai diskvalifikuotas 2012 m. sezonui. Vartininkas Alseika salyginai iki 2011 m. sezono pabaigos

Kagi šaunuoliai Mildos komanda.Prisidirbo patys.Kaltinti gali tiktai patys save.(Esant rezultatui 0 - 0 užskaitytas techninis pralaimėjimas,diskvalifikuotas vienas pagrindinių žaidėjų,atimtas vienas taškas iš bendros taškų sumos).
2011 m. liepos 31 d.

AUTOMOBILIST Pinskas - AZOT Grodno 7 - 1 įvarčiai:Lemeševski - 3,A.Vlasovec - 2,Dikovicki - 2.Sidnev - 1.

ANTRACIT Kirovsk - VOSHOD Voznesensk 4 - 2 įvarčiaiKostiuk - 2,Boiko - 1,Lazorenko - 1,Červony -1,Vološin - 1

BARTUVA Skuodas - JUNOST Pinskas 4 - 3 įvarčiai Rubinas - 2, Sakalauskas - ,Kovalevič - 3.

2011 m. liepos 30 d.
Kretingos MILDA - Pinsko JUNOST 4 - 1 Mildos komandos naudai.Įvarčiai:R.Žiubrys-3Mikaločius-1,Kovalevič-1.

2011 liepos 29 d.

ZARIA Minsk - AUTOMOBILIST Pinsk, rezultatas 1 - 1
įvarčiai:Antras kėlinys - Kuprijančik(Zaria)Trečias kėlinys-Klimovec(Automobilist)

Liepos 22d. Pinsko AUTOMOBILIST - BARTUVA

Skuodas.Rezultatu 5 - 2 nugalėjo Automobilist motobolininkai.Šeimininkams įvarčius pelnė:Lemeševski - 3,Dikovicki - 2,Svečiams-Penkus ir Rubinas po 1.
Liepos 23 d.Pinsko JUNOST - BARTUVA Skuodas,Rezultatas 2 - 4  BARTUVOS komandos naudai.Įvarčiai Sakalauskas - 4,Lužanin ir Koval po vieną.

Liepos 23 d. ZARIA Minskas - MILDA Kretinga.Techninis pralaimėjimas užskaitytas MILDOS komandai.

Pirmas ir antras kėliniai vyko apylygiai.Viena ir kita komandos galėjo pasižymėti.Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 0 - 0.Trečiame kėlinyje(4 min.) į MILDOS vartus buvo paskirtas 16 metrų baudinys.Mildos žaidėjai išrikiavo,,sienelę",kuri pagal teisėjo nuomonę buvo arčiau nei 9 metrai.Atmatavęs 9 metrus nuo kamuolio vyr.teisėjas S.Gnedko ,paprašė Mldos žaidėjus atsitraukti iki reikiamo atstumo.Į tai Nr.8 E.Steckis,išreiškė nepasitenkinimą ir numetęs motociklą pats nuėjo matuoti atstumo,nuo kamuolio iki motociklų.Už tai Steckiui teisėjas parodė žalią kortelę(pašalinimas iš aikštės 2 min),Steckis suplėšė kortelę ir numetė ant žemės..Už tai teisėjas parodė raudoną kortelę(pašalinimas iš aikštės iki rungtynių pabaigos ir praleisti vienerias rungtynes).Palaikydami pašalintą komandos draugą Mildos žaidėjai paraginti komandos kapitono R.Žiubrio išvažiavo iš aikštės.Vyr. teisėjas palaukęs 5 min.ir nesugrižus Mildos komandai į aikštę,paskelbė apie rungtynių pabaigą.Mildai užskaitytas techninis pralaimėjimas.

Liepos 24 d. Grodno AZOTAS - MILDA Kretinga.Rezultatas 2 - 0 Kretingos MILDOS komandos naudai.Įvarčius pelnė E.Knieža ir R. Žiubrys po vieną.

Liepos 24 d. Lunino LUNINEC - BARTUVA Skuodas.Rezultatas 9 - 4 Luninec komandos naudai. Įvarčius pelnė:Isaev - 4,Bogdanec - 3,Babič - 1,Rubinas - 4.